قطعات اصلی پمپ هیدرولیک بلدوزر کوماتسو

قطعات اصلی پمپ هیدرولیک بلدوزر کوماتسو

پمپ هيدروليک بلدوزر کوماتسو  D155حائز اهمیت می باشد و نقش مهمی را در ماشین آلات بلدوزر بر عهده دارند. با توجه به تعدد پمپ های هیدرولیکی، می توان مشخص کرد که نقش این پمپ ها در عملکرد ماشین حیاتی می باشد. در ابتدا کاربرد پمپ های هیدرولیکی در ابتدای سیلندر موتور قرار گرفته می شد و در واقع وظیفۀ رساندن روغن را به داخل موتور انجام می داد و به صورت 2 دنده ای، 4 بوش و 2 پیمی طراحی شده بودند. لیکن با ساخت سری اول این ماشین آلات سنگین کوماتسو، باعث شد ارتقاء عملکرد سیستم موتوری بلدوزر را شاهد باشند. در نتیجه نوع و تعدد پمپ های هیدرولیکی نسبت به گذشته افزایش پیدا کرد و بدین وسیله دبی و فشار به قطعات یدکی درگیر نسبت به گذشته ارتقاء نمود. کاربرد ویژۀ پمپ هیدرولیک در ماشین آلات سنگین کوماتسو در جهت کاربری های صنعتی و همچنین کشاورزی می باشد. با خرید انواع پمپ هيدروليک بلدوزر کوماتسو D155  می توان بستر مناسبی را برای تبدیل نیروی موتورهای احتراقی به انروژی هیدرولیکی ایجاد نمود. تنوع پمپ های هیدرولیکی که در ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار گرفته اند، بسیار می باشد که زمینۀ افزایش نیروی محرکۀ ماشین به کار برده می شوند.

قطعات اصلی پمپ هیدرولیک بلدوزر کوماتسو

فروش انواع پمپ هيدروليک بلدوزر کوماتسو  D155صورت می پذیرد به این دلیل که برخی از مواقع پمپ های هیدرولیکی این مدل بلدوزر با مشکل روبرو می شود. به همین منظور برای بر طرف کردن مشکلات فنی، نیاز به تعویض پمپ های هیدرولیکی مستهلک و فرسوده می باشد تا عملکرد ماشین بلدوزر کوماتسو به حالت اولیۀ خود بازگردد. طراحی ظاهری بلدوزر به نحوی است که برای تسطیح سطوح ناهموار به کار برده می شوند و باید فشار زیادی را در برای شرایط محیطی تحمل کند. استفاده از پمپ های هیدرولیکی در طراحی بلدوزر کوماتسو موجب عملکرد بهتری از ماشین شده است. عملکرد پمپ های هیدرولیک به نحوی است که در مدار سیستم داخلی موتور فشار وارد می کند و باعث افزایش سطح انرژی سیال در سیستم ماشین بلدوزر کوماتسو می شود. در واقع با این عملکرد، می توانند اعمال نیروی رانش وارده را به بسته های سیال را بین فضای پوسته پمپ و تیغه های پمپ محبوس نگه دارند. در نهایت موقعیت را برای کاهش حجم بسته ها و افزایش فشار جریان داخل پمپ را بوجود آورند.

قطعات اصلی پمپ هیدرولیک بلدوزر کوماتسو

گروه فنی مهندسی تراک کوماتسو با تکیه بر کادر فنی متخصص و مجرب با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ی فروش و تهیه قطعات هیدرولیکی ماشین آلات راهسازی و معدنی کوماتسو فعالیت و خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

 

 آدرس فروشگاه تراك كوماتسو : تهران نرسيده به سه راه اذري پاساژ كاترپيلار پلاك ١٧٨

برای مشاوره و خرید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
09127700422
02166610162
02166608246

ضمنا برای تماس با ما میتوانید از فرم تماس استفاده کنید

برای تماس با ما کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید